Secatoxin Forte příbalový leták

Secatoxin Forte

Secatoxin Forte je léčivý přípravek obsahující účinnou látku dihydroergotoxin mesilát. Jedná se o lék patřící do skupiny derivátů ergotaminu. Secatoxin Forte se používá k léčbě poruch oběhu, zejména při onemocněních periferních cév, jako je arteriální ischemie dolních končetin, Raynaudův syndrom nebo vazospastické poruchy.

Dihydroergotoxin mesilát pomáhá rozšiřovat cévy a zlepšovat průtok krve, což může snížit symptomy spojené s nedostatečným prokrvením, jako jsou bolest, brnění nebo chlad končetin.

Přesné dávkování a délku léčby Secatoxin Forte byste měli konzultovat se svým lékařem nebo lékárníkem. Je důležité dodržovat předepsané dávkování a pokyny pro užívání a informovat lékaře o jakýchkoli vedlejších účincích nebo zdravotních problémech během léčby.

Příbalový leták

Co je přípravek Secatoxin forte a k čemu se používá

Léčivá látka přípravku Secatoxin forte, kodergokrin-mesylát (dihydroergotoxin-mesylát), patří do skupiny látek, které se označují jako námelové alkaloidy. Kodergokrin-mesylát (dihydroergotoxin-mesylát) rozšiřuje cévy mozku, což se projevuje zlepšením jeho prokrvení.

Přípravek Secatoxin forte se užívá k léčbě akutní migrény.

Přípravek mohou užívat pouze dospělí.

Aktuální příbalový leták Secatoxin Forte

Napsat komentář