Prostakan Forte příbalový leták

Prostakan Forte

Prostakan Forte je léčivý přípravek, který se používá k podpoře zdraví prostaty. Obsahuje kombinaci přírodních extraktů, včetně extraktu ze serenoového plodu a extraktu z kořene kopřivy, který je známý svými prospěšnými účinky na prostatu.

Saw palmetto (Sereona plazivá) je rostlina, jejíž plody obsahují látky, které mohou snížit příznaky spojené s benigní hyperplazií prostaty (zvětšenou prostatou). Pravidelné užívání Prostakanu Forte může pomoci snížit časté močení, slabý proud moči, bolesti při močení a další příznaky spojené s onemocněním prostaty.

Přesné dávkování a délku užívání Prostakan Forte byste měli konzultovat se svým lékařem nebo lékárníkem, protože může záviset na vašem zdravotním stavu a potřebách. Je důležité dodržovat předepsané dávkování a pokyny pro užívání a informovat lékaře o jakýchkoli vedlejších účincích nebo zdravotních problémech během léčby.

Příbalový leták

Co je Prostakan Forte a k čemu se používá

Prostakan forte je rostlinný léčivý přípravek, který obsahuje extrakt ze serenoového plodu a extrakt z kořene kopřivy, které působí na močové ústrojí. Kombinace serenoového extraktu (s obsahem liposterolů) a suchého extraktu z kořene kopřivy zabraňuje tvorbě hormonů, které stimulují nadměrný růst prostaty, a zmírňuje hormonální nerovnováhu, která souvisí s věkem. V důsledku toho je mj. omezeno další zvětšování objemu prostaty. Kombinace extraktů vede ke zvětšení proudu moči a zlepšení potíží při močení, současně má i mírný protizánětlivý a protiedémový (otok snižující) účinek.

Aktuální příbalový leták Prostakan Forte

Napsat komentář