Flalgo příbalový leták

Flalgo

Flalgo náplast obsahuje účinnou látku diclofenacum epolaminum, což je léčivo ze skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv (NSAID). Diclofenac je známým lékem s protizánětlivým, analgetickým (proti bolesti) a antipyretickým (snížení teploty) účinkem.

Flalgo náplast je určena k lokálnímu symptomatickému léčení bolesti a zánětu svalů a kloubů, například při akutních bolestech zad, bolestech ramen, bolestech kolen, bolestech po úrazech a podobně.

Náplast se aplikuje přímo na postiženou oblast kůže, která má být suchá a čistá. Náplast se pevně přitiskne na kůži, čímž se uvolňují léčivé látky diclofenacu a pronikají do hlubších vrstev kůže. Účinky náplasti se projevují především na místě aplikace.

Je důležité dodržovat pokyny a doporučení uvedená v příbalovém letáku a konzultovat s lékařem nebo lékárníkem, pokud máte jakékoli otázky nebo obavy. Před použitím Flalgo náplasti je také důležité informovat lékaře o všech dalších přípravcích, které užíváte, a o vašem zdravotním stavu.

Příbalový leták

Co je přípravek Flalgo a k čemu se používá

Přípravek je určen pro dospělé a dospívající starší 16 let.

Flalgo patří do skupiny léků, které se nazývají nesteroidní antirevmatika (NSA). NSA snižují bolest a zánět. Flalgo se používá k místní krátkodobé léčbě příznaků méně závažných bolestivých stavů postihujících klouby, svaly, šlachy a vazy.

Děti a dospívající mladší 16 let.

Používání Flalgo se nedoporučuje u dětí a dospívajících mladších 16 let, protože nejsou k dispozici dostatečné údaje o účinnosti a bezpečnosti tohoto léčiva.

Aktuální příbalový leták Flalgo

Napsat komentář