Bronchostop příbalový leták

Bronchostop

Bronchostop je přípravek, který obsahuje suchý extrakt z tymiánové natě a suchý extrakt z proskurníkového kořene. Tato kombinace účinných látek se používá k symptomatické léčbě akutního suchého dráždivého kašle.

Tymiánová nata obsahuje éterické oleje a další látky, které mají expektorantní (vykašlávací) účinky. Ty pomáhají uvolňovat hlenu a usnadňovat vykašlávání. Proskurníkový kořen obsahuje saponiny a další účinné látky, které mají protizánětlivé účinky a podporují funkci dýchacích cest.

Bronchostop je dostupný ve formě sirupu, pastilek nebo kapek. Přesné dávkování a délka léčby závisí na věku pacienta a na doporučení lékaře nebo podle informací uvedených na příbalovém letáku. Je důležité dodržovat pokyny pro užívání přípravku a konzultovat s lékařem, pokud se příznaky nezlepšují nebo se zhoršují.

Přípravek Bronchostop by se neměl užívat u osob s přecitlivělostí na kteroukoli z jeho složek. Před použitím je vždy vhodné se poradit s lékařem nebo lékárníkem, kteří vám poskytnou další informace a přizpůsobí léčbu vašim individuálním potřebám.

Příbalový leták

Co je přípravek Bronchostop a k čemu se používá

Bronchostop je tradiční rostlinný léčivý přípravek používaný ke zmírnění podráždění hltanu a souvisejícího suchého kašle a k podpoře vykašlávání viskózního hlenu při kašli spojeném s nachlazením.

Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.

Přípravek Bronchostop je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let věku.

Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Aktuální příbalový leták Bronchostop

Napsat komentář