Bronwel příbalový leták

Bronwel

Bronwel je kombinovaný léčivý přípravek obsahující suché extrakty z proskurníkového kořene (Radix Althaeae), lipového květu (Flos Tiliae) a jitrocelového listu (Folium Plantaginis). Tyto bylinky mají různé účinky na dýchací systém a jsou často používány k symptomatické léčbě onemocnění dýchacích cest.

Proskurník obsahuje látky, které mohou mít změkčující a ochranný účinek na dýchací cesty. Lipový květ je známý pro své protizánětlivé a uklidňující vlastnosti. Jitrocelový list má expektorantní účinky a pomáhá uvolňovat hlenu z dýchacích cest.

Bronwel se obvykle používá k podpoře uvolňování hlenu, zmírnění podráždění a zklidnění dýchacích cest. Je dostupný ve formě sirupu nebo tablet.

Přesné dávkování a režim užívání Bronwelu se mohou lišit v závislosti na věku, závažnosti příznaků a individuálních potřebách pacienta. Je důležité dodržovat pokyny na příbalovém letáku nebo od lékaře.

Před užíváním Bronwelu je vhodné konzultovat s lékařem nebo farmaceutem, zejména pokud máte jiné zdravotní problémy nebo užíváte jiné léky. Mohou se vyskytnout vedlejší účinky, jako jsou alergické reakce nebo zažívací potíže.

Příbalový leták

Co je přípravek Bronwel a k čemu se používá

Polysacharidy obsažené proskurníkovém kořeni a jitroceli kopinatém přinášejí úlevu při podráždění ústní dutiny nebo hltanu a tím ulevují od nucení ke kašli během dne a také v noci. Složky lipového květu podporují pocení, a proto přinášejí úlevu při nachlazení doprovázeném zvýšenou tělesnou teplotou.

Tradiční rostlinný léčivý přípravek pro úlevu od suchého kašle, stejně jako od nočního kašle, podráždění hltanu a pro podporu pocení při zvýšené tělesné teplotě jako časných příznacích běžného nachlazení.

Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.

Přípravek Bronwel je určen pro dospělé, dospívající a děti ve věku od 4 let.

Pokud se do 5 dnů (3 dnů u dětí) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, je třeba se poradit s lékařem.

Aktuální příbalový leták Bronwel

Napsat komentář