Hedemax sirup příbalový leták

Hedemax sirup

Hedemax sirup obsahuje suchý extrakt z břečťanového listu jako hlavní účinnou látku. Břečťan (Hedera helix) je rostlina, která se tradičně využívá pro své expektorační a protizánětlivé účinky.

Hedemax sirup se obvykle používá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, jako jsou například záněty průdušek, nachlazení, kašel nebo astma. Břečťanový extrakt pomáhá uvolňovat a vykašlávat hlenu, čímž napomáhá odstranění hlenů a usnadňuje dýchání.

Je důležité dodržovat pokyny pro použití Hedemax sirupu a doporučení lékaře nebo balení. Dávkování se obvykle liší v závislosti na věku a zdravotním stavu jednotlivce. Sirup se užívá perorálně a doporučuje se užívat ho s dostatečným množstvím tekutin.

Před použitím Hedemax sirupu je vhodné se poradit s lékařem, zejména pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo užíváte jiné léky. Vedlejší účinky jsou obvykle vzácné, ale mohou zahrnovat alergické reakce nebo zažívací potíže.

Pokud máte jakékoliv obavy nebo přetrvávající příznaky, měli byste se poradit s lékařem. Hedemax sirup by měl být skladován v souladu s pokyny na obalu a mimo dosah dětí.

Příbalový leták

Co je Hedemax a k čemu se používá

Přípravek Hedemax je rostlinný léčivý přípravek obsahující extrakt z břečťanových listů, běžný název pro listy rostliny Hedera helix L. Patří do skupiny léků zvaných expektorancia (léky pomáhající uvolnit hlen).

Hedemax se používá pro léčbu produktivního (hrudníkového) kašle.

Pokud se do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Aktuální příbalový leták Hedemax sirup

Napsat komentář