Hedecton sirup příbalový leták

Hedecton sirup

Hedecton sirup obsahuje suchý extrakt z břečťanového listu jako hlavní účinnou látku. Břečťan (Hedera helix) je rostlina, která se tradičně využívá pro své expektorační a protizánětlivé účinky.

Hedecton sirup se obvykle používá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, jako jsou například záněty průdušek, nachlazení, kašel nebo astma. Břečťanový extrakt pomáhá uvolňovat a vykašlávat hlenu, čímž napomáhá odstranění hlenů a usnadňuje dýchání.

Je důležité dodržovat pokyny pro použití Hedecton sirupu a doporučení lékaře nebo balení. Dávkování se obvykle liší v závislosti na věku a zdravotním stavu jednotlivce. Sirup se užívá perorálně a doporučuje se užívat ho s dostatečným množstvím tekutin.

Před použitím Hedecton sirupu je vhodné se poradit s lékařem, zejména pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo užíváte jiné léky. Vedlejší účinky jsou obvykle vzácné, ale mohou zahrnovat alergické reakce nebo zažívací potíže.

Pokud máte jakékoliv obavy nebo přetrvávající příznaky, měli byste se poradit s lékařem. Hedecton sirup by měl být skladován v souladu s pokyny na obalu a mimo dosah dětí.

Příbalový leták

Co je Hedecton sirup a k čemu se používá

Hedecton sirup je rostlinný léčivý přípravek užívaný jako expektorans (lék usnadňující vykašlávání) při léčbě produktivního kašle u dospělých, dospívajících a dětí ve věku od 2 do 11 let.

Pokud se do 7 dní nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Aktuální příbalový leták Hedecton sirup

Napsat komentář