Herbapax příbalový leták

Herbapax

Herbapax je volně prodejný přípravek, který se používá jako doplněk stravy. Obsahuje kombinaci bylinných extraktů, vitamínů a minerálů, které jsou vybrány pro své příznivé účinky na dýchací cesty.

Hlavní složkou Herbapaxu je extrakt z omanu obecného (Inula helenium), který má tradičně expektorační a protizánětlivé účinky. Další složkou je extrakt z tymiánu (Thymus vulgaris), který podporuje uvolňování hlenu a napomáhá čistit dýchací cesty. Mezi další složky Herbapaxu patří také vitamíny C a E, zinek a selen, které přispívají k normální funkci imunitního systému.

Herbapax se obvykle používá k podpoře zdraví dýchacích cest, zejména při příznacích nachlazení, kašle, rýmy nebo bolesti v krku. Přesné dávkování a délka užívání se mohou lišit v závislosti na věku, zdravotním stavu a individuálních potřebách. Je důležité dodržovat pokyny uvedené na obalu nebo doporučení lékaře.

Před užíváním Herbapaxu je vždy vhodné se poradit s lékařem, zejména pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo užíváte jiné léky. Herbapax je obvykle dobře tolerován, ale může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců.

Je důležité si uvědomit, že Herbapax je pouze doplňkem stravy a neměl by nahrazovat lékařskou péči. Pokud máte vážné zdravotní problémy nebo přetrvávající příznaky, měli byste se poradit s lékařem. Herbapax by měl být skladován v souladu s pokyny na obalu a mimo dosah dětí.

Příbalový leták

Co je přípravek Herbapax a k čemu se používá

Herbapax je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě kašle. Použití přípravku je odvozeno od homeopatické povahy přípravku a zahrnuje: kašel jakéhokoli původu a zánět průdušek (nehnisavý zánět průdušek).

Pokud se do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Aktuální příbalový leták Herbapax sirup

Napsat komentář