Neo-angin příbalový leták

Neo-angin

Neo-angin je lék ve formě pastilek, který se používá k lokálnímu léčení bolesti a podráždění v krku. Obsahuje účinné látky, jako je diklonin (lokální anestetikum), levomenthol (ochlazující a osvěžující účinek) a tyrothricin (antibakteriální účinek).

Neo-angin pastilky se používají pro zmírnění bolesti v krku spojené s podrážděním, zánětem nebo infekcí. Působí lokálně na sliznici v krku a pomáhají zmírnit bolest, otok a zánět.

Je důležité dodržovat doporučenou dávkování a pokyny pro užívání uvedené na obalu nebo v příbalovém letáku. Obvykle se doporučuje rozpouštět jednu pastilku v ústech každé 2-3 hodiny, přičemž se nedoporučuje překročit maximální denní dávku.

Pokud trpíte vážnějšími nebo dlouhodobými problémy s krkem, je vhodné konzultovat s lékařem, který vám může doporučit vhodnou léčbu nebo další postup.

Pamatujte, že Neo-angin je dostupný pouze na lékařský předpis nebo ve volném prodeji, a vždy je důležité dodržovat pokyny a upozornění uvedené na obalu a v příbalovém letáku.

Příbalový leták

Co je Neo-angin šalvěj a k čemu se používá

Neo-angin šalvěj má antiseptické účinky (působí proti mikrobům) a mírně působí proti bolesti.

Dospělí, dospívající a děti od 6 let mohou přípravek Neo-angin šalvěj používat k podpůrné léčbě zánětlivých onemocnění dutiny ústní a hltanu doprovázených typickými příznaky, jako jsou bolest v krku, zarudnutí v krku či mírné potíže při polykání.

Pokud se do 3 až 4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Aktuální příbalový leták Neo-angin šalvěj

Napsat komentář