Paramax Combi příbalový leták

Paramax Combi

Paramax Combi je léčivý přípravek obsahující kombinaci dvou účinných látek: paracetamol a kofein. Paracetamol je lék proti bolesti a horečce, zatímco kofein je stimulant.

Paracetamol má analgetické (protibolestivé) a antipyretické (snižující horečku) účinky. Používá se k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, zubů, svalů nebo kloubů. Také se používá ke snižování horečky spojené s různými infekčními onemocněními.

Kofein je stimulant, který může zvýšit bdělost, povzbudit a zlepšit koncentraci. Společně s paracetamolem se kofein používá ke zvýšení účinku analgetického a antipyretického účinku léku. Kombinace paracetamolu s kofeinem může také pomoci při léčbě bolesti hlavy spojené s migrénou.

Před použitím Paramax Combi je vždy důležité pečlivě přečíst si a dodržovat pokyny v příbalovém letáku nebo se poradit s lékařem nebo farmaceutem, zejména pokud máte nějaká specifická zdravotní omezení nebo užíváte jiné léky. Dodržování doporučené dávky je klíčové pro bezpečné užívání tohoto léčivého přípravku.

Příbalový leták

Co je Paramax Combi a k čemu se používá

Paramax Combi je přípravek zmírňující bolest a snižující horečku (analgetikum a antipyretikum).

Paramax Combi obsahuje dvě léčivé látky, paracetamol a kofein. Paracetamol zmírňuje bolest a snižuje horečku a kofein zvyšuje účinek proti bolesti.

Paramax Combi se užívá k léčbě příznaků mírné až středně silné bolesti, jako je například bolest hlavy, bolest zubů, bolest při menstruaci, a/nebo vysoké teploty.

Aktuální příbalový leták Paramax Combi

Napsat komentář