Orocalm Forte příbalový leták

Orocalm Forte

Orocalm Forte je léčivý přípravek obsahující účinnou látku benzydamini hydrochloridum. Je dostupný ve formě ústního roztoku a slouží k dočasnému zmírnění bolesti a podráždění v ústech a krku.

Benzydamini hydrochloridum je lokální anestetikum a antiseptikum. Má mírné analgetické účinky, které pomáhají snižovat bolest v ústní dutině, například způsobenou vřídky, aftami, podrážděním dásní nebo bolestivým krkem. Tato látka také působí protizánětlivě a antisepticky, což pomáhá snižovat zánět a prevenci infekcí v ústní dutině.

Přesné dávkování a délku užívání Orocalm Forte byste měli konzultovat s lékařem nebo lékárníkem. Je důležité dodržovat pokyny pro správné užívání a informovat lékaře o jakýchkoli vedlejších účincích nebo zdravotních problémech během užívání tohoto přípravku.

Příbalový leták

Co je přípravek Orocalm Forte a k čemu se používá

Přípravek Orocalm Forte obsahuje léčivou látku benzydamin-hydrochlorid a patří do skupiny léků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky. Působí tak, že zastavuje bolest a odstraňuje otok (zánět).

Přípravek Orocalm Forte je indikován k místní léčbě příznaků akutní bolesti v krku doprovázené typickými příznaky zánětu, jako jsou bolest, zarudnutí nebo otok v oblasti dutiny ústní a hltanu, a to u dospělých.

Aktuální příbalový leták Orocalm Forte

Napsat komentář