Olfen Neo Forte příbalový leták

Olfen Neo Forte

Olfen Neo Forte je léčivý přípravek obsahující účinnou látku diklofenak, která patří do skupiny léků nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Je dostupný ve formě tablet a je určen k léčbě bolesti a zánětu, zejména u onemocnění pohybového aparátu, jako jsou revmatoidní artritida, osteoartróza, zánět šlach a svalů, nebo pooperační bolesti.

Diklofenak působí protizánětlivě, analgeticky a antipyreticky. Přesnou dávku a délku léčby Olfen Neo Forte byste měli konzultovat se svým lékařem, protože může záviset na vašem zdravotním stavu a potřebách. Je důležité dodržovat předepsané dávkování a pokyny pro užívání a informovat lékaře o jakýchkoli případných vedlejších účincích nebo zdravotních problémech během léčby.

Příbalový leták

Co je přípravek Olfen Neo Forte a k čemu se používá

Přípravek Olfen Neo Forte obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAID). Je určen ke vtírání do pokožky.

Přípravek Olfen Neo Forte se používá k úlevě od bolesti, k potlačení zánětu a k zmírnění otoků u bolestivých stavů postihujících svaly a klouby.

Přípravek Olfen Neo Forte je určen pro dospělé a dospívající od 14 let.

Pro dospívající od 14 let

Přípravek Olfen Neo Forte je určený ke krátkodobé místní symptomatické léčbě akutní bolesti, zánětu a otoku v případě poranění měkkých tkání, jako jsou poúrazové záněty šlach, vazů, svalů a kloubů, způsobených např. podvrtnutím, vymknutím nebo pohmožděním (úrazy utrpěné při sportu).

Pro dospělé (od 18 let)

Přípravek Olfen Neo Forte je určený k místní symptomatické léčbě bolesti a zánětu v případě:

  • poranění měkkých tkání, jako jsou poúrazové záněty šlach, vazů, svalů a kloubů, způsobených např. podvrtnutím, vymknutím nebo pohmožděním (úrazy utrpěné při sportu);
  • bolesti zad (úrazy utrpěné při sportu);

Po poradě s lékařem u těchto stavů:

  • lokalizované formy revmatizmu měkkých tkání, např. u tenisového loktu, burzitidy a periartropatie;
  • lokalizované formy degenerativního revmatizmu, např. při artróze periferních kloubů a kolen.

Aktuální příbalový leták Olfen Neo Forte

Napsat komentář