Bromhexin příbalový leták

Bromhexin

Bromhexin je léčivá látka používaná jako expektorans, což znamená, že pomáhá ředit a uvolňovat hlenu v dýchacích cestách. Je indikován při akutních i chronických onemocněních dýchacího ústrojí, jako je bronchitida, zánět průdušek, astma nebo chronická obstrukční plicní nemoc (COPD).

Bromhexin je dostupný ve formě sirupu, tablet nebo kapek. Přesná dávkování a délka léčby se liší v závislosti na konkrétním případu a doporučení lékaře. Je důležité dodržovat přesné pokyny a doporučení uvedené na příbalovém letáku nebo konzultovat lékaře před použitím léku.

Příbalový leták

Co je Bromhexin Galmed a k čemu se užívá

Bromhexin Galmed obsahuje bromhexin-hydrochlorid, což je bronchosekretolytikum (přípravek k uvolnění hlenu při onemocněních dýchacích cest s hustým hlenem). Bromhexin Galmed se používá k uvolnění hlenu a k usnadnění vykašlávání u akutních a chronických onemocnění průdušek a plic s hustým hlenem.

Bez porady s lékařem se tento přípravek užívá pro léčbu akutních onemocnění dýchacích cest, jako je akutní zánět průdušek.

Na doporučení lékaře se tento přípravek užívá pro léčbu chronických onemocnění dýchacích cest, jako je chronický zánět průdušek.

Bromhexin Galmed je určen pro děti od 2 let, dospívající a dospělé.

Aktuální příbalový leták Bromhexin

Napsat komentář