Coxtral příbalový leták

Coxtral

Coxtral je obchodní název pro nimesulid, což je nesteroidní protizánětlivý lék (NSAID) používaný k léčbě bolesti, zánětu a horečky. Patří do skupiny léčiv nazývaných selektivní inhibitory cyklooxygenázy-2 (COX-2), které účinkují na snižování produkce zánětlivých mediátorů v těle.

Coxtral se často používá k léčbě bolesti a zánětu spojených s revmatoidní artritidou, osteoartrózou, bolestí zad, bolestí svalů a kloubů a dalšími podobnými stavy. Je dostupný ve formě tablet, sirupu nebo gelů pro vnější použití.

Je důležité dodržovat doporučenou dávku a pokyny lékaře nebo lékárníka při užívání Coxtralu, protože může mít vedlejší účinky a interakce s jinými léky. Je také důležité vzít v úvahu vaše individuální zdravotní podmínky a případné kontraindikace před zahájením léčby Coxtralem.

Příbalový leták

Co je přípravek Coxtral a k čemu se používá

Přípravek Coxtral je nesteroidní protizánětlivý léčivý přípravek („NSAID“) tišící bolest. Používá se k léčbě akutní bolesti a k léčbě menstruačních bolestí.

Před předepsáním přípravku Coxtral Váš lékař zhodnotí možné přínosy tohoto léku oproti rizikům rozvoje nežádoucích účinků.

Přípravek Coxtral je určen pro dospělé a dospívající od 12 let.

Aktuální příbalový leták Coxtral

Napsat komentář