Aulin příbalový leták

Aulin

Aulin je obchodní název pro léčivou látku nimesulid. Jedná se o nesteroidní protizánětlivý lék (NSAID), který se používá k léčbě bolesti a zánětu. Aulin účinkuje snížením hladiny prostaglandinů, což jsou látky zodpovědné za zánětlivou reakci v těle.

Může být předepisován pro léčbu akutní bolesti, jako jsou bolesti hlavy, zubní bolesti, bolesti zad a menstruační bolesti. Aulin je dostupný ve formě tablet nebo prášku k perorálnímu podání a vždy by měl být užíván podle pokynů lékaře nebo návodu k použití.

Je důležité dodržovat doporučenou dávku a nedávat tento lék dětem bez konzultace s lékařem, protože může mít určitá rizika spojená s užíváním u dětí. Je vždy nezbytné konzultovat s lékařem nebo farmaceutem před zahájením léčby Aulinem.

Příbalový leták

Co je přípravek AULIN a k čemu se používá

Přípravek Aulin je nesteroidní protizánětlivý léčivý přípravek („NSAID“) tišící bolest. Používá se k léčbě akutní bolesti a k léčbě menstruačních bolestí. Před předepsáním přípravku Aulin Váš lékař zhodnotí možné přínosy tohoto léku oproti rizikům rozvoje nežádoucích účinků.

Aktuální příbalový leták Aulin

Napsat komentář