Jak stáhnout aplikaci Lidl Plus

Stažení a používání aplikace Lidl Plus je velice snadné. Pro stáhnutí aplikace Lidl Plus můžete postupovat podle následujících kroků, které jsou velice podobné pro Android i iOS.

  1. Otevřete obchod s aplikacemi na vašem mobilním zařízení. Pokud používáte zařízení se systémem Android, otevřete Google Play Store. Pokud používáte zařízení s iOS (iPhone, iPad), otevřete App Store.
  2. Ve vyhledávacím poli aplikace obchodu s aplikacemi zadejte “Lidl Plus”.
  3. Výsledky vyhledávání zobrazí aplikaci Lidl Plus. Klikněte na ikonu aplikace, abyste se dostali na stránku s podrobnostmi.
  4. Na stránce s podrobnostmi aplikace Lidl Plus klikněte na tlačítko “Stáhnout” nebo “Instalovat”. Pokud jste přihlášeni do svého účtu v obchodě s aplikacemi, může být požadováno zadání hesla nebo potvrzení stahování.
  5. Po dokončení stahování a instalace aplikace Lidl Plus ji najděte na svém zařízení a klikněte na ikonu, aby se aplikace spustila.
  6. Po spuštění aplikace Lidl Plus se můžete přihlásit do svého účtu nebo vytvořit nový účet, pokud je to potřeba. Následujte pokyny v aplikaci k dokončení registrace a nastavení účtu.

Je třeba si uvědomit, že dostupnost aplikace Lidl Plus může záviset na vaší geografické oblasti. Aplikace Lidl Plus je určena pro zákazníky společnosti Lidl a nabízí různé výhody, slevy a speciální nabídky v obchodech Lidl. V České Republice je aplikace dostupná a můžete si ji snadno stáhnout do svého zařízení.

Mějte na paměti, že konkrétní kroky se mohou mírně lišit v závislosti na verzi operačního systému a obchodu s aplikacemi, který používáte.

Napsat komentář