Kaloba příbalový leták

Kaloba

Kaloba je přípravek obsahující extrakt z kořene prvosenky vonné (Pelargonium sidoides). Jedná se o bylinný lék, který se používá k léčbě příznaků akutních infekcí dýchacích cest, jako jsou rýma, bolest v krku, kašel a zánět průdušek.

Extrakt z kořene prvosenky vonné obsahuje účinné látky, které mají protizánětlivé a antibakteriální účinky. Předpokládá se, že tyto látky pomáhají snižovat zánět a podporují obranyschopnost organismu.

Kaloba se obvykle užívá ve formě perorálního roztoku. Dávkování a délka léčby se mohou lišit v závislosti na věku, zdravotním stavu a příznacích pacienta. Je důležité dodržovat přesné pokyny ohledně dávkování a užívání léku. Před zahájením léčby Kalobou je vhodné konzultovat lékaře, zejména pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo užíváte jiné léky.

Léčba Kalobou by měla být prováděna pod dohledem lékaře, který vám poskytne nejaktuálnější informace a stanoví nejvhodnější dávkování a režim léčby vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu.

Příbalový leták

Co je Kaloba 20 mg a k čemu se používá

Kaloba 20 mg jsou potahované tablety, jejichž účinnou látkou je vysušený extrakt z kořene rostliny Pelargonium sidoides (EPs 7630).

Kaloba 20 mg je fytofarmakum (rostlinný lék).

Aktuální příbalový leták Kaloba

Napsat komentář