Muscoril příbalový leták

Muscoril

Muscoril je obchodní název pro léčivou látku thiochinonium-metansulfonát. Jedná se o myorelaxant, tedy lék používaný k uvolnění svalů. Muscoril se často používá k léčbě svalových křečí, napětí a bolesti, zejména v oblasti zad, krku, ramen a kloubů.

Muscoril je dostupný ve formě tablet nebo injekčního roztoku. Přesná dávka a režim užívání závisí na individuálních potřebách pacienta a předepisuje ji lékař. Je důležité dodržovat pokyny lékaře a nepřekračovat předepsanou dávku.

Před užíváním Muscorilu je vhodné konzultovat se svým lékařem, zejména pokud máte nějaké zdravotní potíže, užíváte jiná léčiva nebo máte alergie. Muscoril může způsobit některé nežádoucí účinky, jako jsou ospalost, závratě nebo zažívací potíže.

Příbalový leták

Co je přípravek Muscoril a k čemu se používá

Tento léčivý přípravek obsahuje léčivou látku thiokolchikosid, která se řadí do skupiny myorelaxancia (látky uvolňující svalové napětí). Tento léčivý přípravek způsobuje uvolnění svalů. Používá se u dospělých a dospívajících od 16 let jako pomocný lék při bolestivě stažených svalech. Je určen k použití zejména u akutních stavů souvisejících s postižením páteře.

Aktuální příbalový leták Muscoril

Napsat komentář