Piascledine příbalový leták

Piascledine

Piascledine je obchodní název pro léčivý přípravek obsahující kombinaci dvou složek: nezmýdelnitelné extrakty z avokádového a sójového oleje. Tento přípravek se používá jako doplněk stravy při léčbě degenerativních onemocnění kloubů, zejména osteoartrózy.

Piascledine má protizánětlivé a ochranné účinky na klouby. Přispívá k udržení normální struktury a funkce chrupavky, snižuje zánět v kloubech a podporuje tvorbu kloubního mazu. To může vést k úlevě od bolesti, zlepšení pohyblivosti kloubů a celkového stavu pacienta s osteoartrózou.

Přesné dávkování a délka léčby Piascledinem by měly být stanoveny a konzultovány s lékařem. Je také důležité dodržovat pokyny výrobce a informovat lékaře o všech dalších užívaných léčivech a zdravotních problémech.

Příbalový leták

Co je přípravek Piascledine a k čemu se používá

Přípravek Piascledine obsahuje nezmýdelnitelné složky avokádového a sójového oleje.

Patří do skupiny takzvaných dalších nesteroidních protizánětlivých a protirevmatických přípravků a do skupiny léčivých přípravků popsaných jako symptomaticky pomalu působící látky k léčbě osteoartrózy (SYSADOA).

Přípravek Piascledine se používá u dospělých k úlevě od příznaků osteoartrózy kolene, mezi které patří bolest a potíže při pohybu.

Plný účinek přípravku Piascledine může být opožděn přibližně o 2 měsíce a obecně trvá 1 až 2 měsíce i po skončení léčby.

Aktuální příbalový leták Piascledine

Napsat komentář