Analergin příbalový leták

Analergin

Analergin je obchodní název pro léčivou látku Levocetirizin-dihydrochlorid. Jedná se o antihistaminikum, které se používá k léčbě alergií, zejména příznaků spojených s alergickou rýmou, kopřivkou a jinými alergickými projevy.

Levocetirizin-dihydrochlorid působí tím, že blokuje účinky histaminu, který je zodpovědný za vznik alergických reakcí. Tím pomáhá snižovat otoky, svědění, kýchání a další příznaky alergie.

Analergin se obvykle užívá podle doporučení lékaře a dávkování závisí na věku, zdravotním stavu a příznacích pacienta. Je důležité dodržovat přesné pokyny ohledně dávkování a užívání léku. Před zahájením léčby Analerginem je důležité informovat lékaře o všech dalších užívaných léčivech, případných alergiích a zdravotních problémech, abychom minimalizovali riziko nežádoucích účinků a interakcí s jinými léky.

Léčba Analerginem by měla být pod dohledem lékaře, který vám poskytne nejaktuálnější informace a stanoví nejvhodnější dávkování a režim léčby vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu.

Příbalový leták

Co je přípravek Analergin Neo a k čemu se používá

Levocetirizin-dihydrochlorid je léčivou látkou přípravku Analergin Neo. Analergin Neo je antialergikum.

Používá se k léčbě onemocnění (příznaků) spojených s:

  • alergickou rýmou, včetně perzistující (přetrvávající) alergické rýmy
  • kopřivkou (urtikarie).

Aktuální příbalový leták Analergin

Napsat komentář