Oramellox příbalový leták

Oramellox

Oramellox je léčivý přípravek, který obsahuje kombinaci dvou účinných látek – orfenadrinu a paracetamolu. Orfenadrin patří do skupiny svalových relaxantů a paracetamol je lék proti bolesti a horečce.

Oramellox se používá k léčbě svalových křečí a bolesti, které mohou být spojeny s různými podmínkami, jako jsou svalové napětí, poranění nebo neurologické poruchy. Oramellox pomáhá uvolnit svaly a snižuje bolest a nepohodlí.

Dávkování a délka léčby Oramelloxem se řídí podle předpisu lékaře a individuálních potřeb pacienta. Je důležité dodržovat přesné pokyny ohledně dávkování a užívání léku. Před zahájením léčby Oramelloxem je důležité informovat lékaře o všech dalších užívaných léčivech, případných alergiích a zdravotních problémech, abychom minimalizovali riziko nežádoucích účinků a interakcí s jinými léky.

Léčba Oramelloxem by měla být pod dohledem lékaře, který vám poskytne nejaktuálnější informace a stanoví nejvhodnější dávkování a režim léčby vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu.

Příbalový leták

Co je přípravek Oramellox a k čemu se používá

Přípravek Oramellox patří do skupiny léků nazývaných nesteroidní protizánětlivá léčiva (NSAID), která jsou používána k tlumení zánětu a bolestí kloubů a svalů (tablety dispergovatelné v ústech jsou tablety, které se v ústech snadno rozpouštějí).

Tablety s obsahem meloxikamu se používají:

  • ke krátkodobé léčbě bolesti při akutním vzplanutí osteoartrózy (degenerace chrupavky v kloubech),
  • k dlouhodobé léčbě:
    • projevů revmatoidní artritidy (chronické zánětlivé onemocnění kloubů),
    • ankylozující spondylitidy (onemocnění páteře).

Pokud se v případě krátkodobé léčby nebudete cítit lépe do 20 dnů nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Aktuální příbalový leták Oramellox

Napsat komentář