Arnithei příbalový leták

Arnithei

Arnithei je název pro arnikovou tinkturu, která se vyrábí z květů arniky (Arnica montana). Arniková tinktura je přírodní léčivý přípravek, který se používá pro své protizánětlivé a analgetické účinky.

Arniková tinktura se obvykle aplikuje na kůži jako vnější lék. Má protizánětlivé a analgetické účinky, a proto se často používá k léčbě různých typů podráždění kůže, modřin, pohmožděnin, svalových napětí, artritidy a dalších stavů spojených se zánětem a bolestí.

Při používání arnikové tinktury je důležité dodržovat doporučené dávkování a pokyny uvedené na obalu nebo podle pokynů lékaře či farmaceuta. Měli byste být obezřetní, abyste se vyhnuli aplikaci arnikové tinktury na otevřené rány, popáleniny nebo poškozenou kůži.

Pokud máte konkrétní zdravotní problém a uvažujete o použití arnikové tinktury, je vždy nejlepší poradit se s lékařem nebo farmaceutem, aby vám poskytli vhodné rady a doporučení ohledně jejího použití.

Příbalový leták

Co je Arnithei a k čemu se používá

Arnithei je tradiční rostlinný léčivý přípravek používaný k úlevě při pohmožděninách, podvrtnutích a lokalizované (místní) svalové bolesti. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.

Arnithei je určený pro dospělé a dospívající od 12 let věku.

Pokud se do 3 až 4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Aktuální příbalový leták

Napsat komentář