Duomox příbalový leták

Duomox

Duomox je obchodní název pro léčivou látku nazývanou amoxicilin, která patří do skupiny antibiotik zvaných peniciliny. Amoxicilin se často používá k léčbě infekčních onemocnění způsobených bakteriemi.

Duomox (amoxicilin) působí tím, že ničí bakterie nebo brání jejich růstu a množení. Je účinný především proti širokému spektru bakterií, včetně streptokoků, stafylokoků, pneumokoků a dalších. Je často předepisován k léčbě infekcí horních a dolních cest dýchacích, močových cest, kůže, kloubů a dalších oblastí.

Dávkování a délka léčby Duomoxem (amoxicilinem) se liší v závislosti na konkrétním typu infekce, závažnosti příznaků, věku pacienta a dalších faktorech. Je důležité dodržovat přesné dávkování a pokyny lékaře nebo příbalového letáku.

Před užíváním Duomoxu je vhodné se poradit se zdravotním odborníkem, zejména pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo užíváte další léky, abyste se ujistili, že je vhodný pro váš konkrétní případ.

Příbalový leták

Co je DUOMOX a k čemu se používá

DUOMOX je antibiotikum. Amoxicilin, léčivá látka tohoto přípravku, patří mezi penicilinová
antibiotika se širokým spektrem účinku.

DUOMOX se používá k léčbě infekcí způsobených bakteriemi v různých částech těla. DUOMOX může být také použit v kombinaci s dalšími léčivými přípravky k léčbě žaludečních vředů.

Aktuální příbalový leták Duomox

Napsat komentář