Emoxen příbalový leták

Emoxen

Emoxen je léčivý přípravek obsahující účinnou látku nazvanou naproxen. Naproxen je nesteroidní protizánětlivé léčivo (NSAID), které se používá k léčbě bolesti, zánětu a horečky.

Emoxen se často používá k úlevě od bolesti spojené s různými podmínkami, jako jsou revmatické onemocnění, artritida, bolesti zad, bolest hlavy, menstruační bolesti a další. Může také pomoci snížit zánět a otoky.

Je důležité používat Emoxen přesně podle pokynů lékaře nebo dle doporučení na příbalovém letáku. Je třeba dbát na správnou dávkování a dodržovat předepsaný léčebný režim. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně užívání Emoxenu, měli byste se poradit se svým lékařem nebo farmaceutem.

Příbalový leták

Co je přípravek Emoxen a k čemu se používá

Přípravek Emoxen obsahuje léčivou látku naproxen, který patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv a působí protizánětlivě a proti bolesti. Přípravek Emoxen se používá k léčbě poúrazových bolestivých stavů, jako jsou pohmoždění, podvrtnutí kloubu a poranění měkkých částí kloubů včetně poúrazového zánětu výstelky kloubního pouzdra, zánětu kloubního váčku a zánětu šlach.

Přípravek se dále používá k léčbě bolestivých stavů při degenerativních onemocněních kloubů kolene a ruky (artróza). V tomto případě lze Emoxen používat pouze na doporučení lékaře.

Přípravek mohou používat dospělí a dospívající od 12 let.

Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Aktuální příbalový leták Emoxen

Napsat komentář