Flebazol příbalový leták

Flebazol

Flebazol obsahuje účinnou látku diosmin, která patří mezi flavonoidy. Diosmin má cévní ochranné a stabilizační účinky a často se používá k léčbě a prevenci problémů s krevními cévami, zejména žilního systému. Přesné mechanismy účinku diosminu nejsou zcela známy, ale předpokládá se, že zlepšuje krevní oběh a snižuje zánětlivé procesy v cévách.

Flebazol se často používá k léčbě a prevenci žilní nedostatečnosti, křečových žil, otoků nohou a jiných problémů spojených s cévním systémem. Může pomoci snížit otoky, záněty a bolesti v nohách a zlepšit kvalitu cévních stěn.

Je důležité se před užíváním Flebazolu poradit s lékařem nebo lékárníkem, kteří vám poskytnou správné dávkování a informace o případných kontraindikacích nebo vedlejších účincích.

Příbalový leták

Co je přípravek Flebazol a k čemu se používá

Diosmin patří do skupiny látek nazývaných bioflavonoidy a používá se ke stabilizaci kapilár. Přípravek Flebazol obsahuje léčivé látky, které ovlivňují činnost žil a chrání žíly; zvyšují napětí žilní stěny a odolnost kapilár. Přípravek Flebazol omezuje výskyt otoků a má protizánětlivé účinky. Přípravek Flebazol je indikován u dospělých k léčbě známek a příznaků chronického žilního onemocnění, jako jsou bolest nohou, pocit těžkosti, únava nohou, neklidné nohy, noční křeče, otok nohou a trofické změny (tj. změny kůže v důsledku porušené výživy a růstu tkání). Je také indikován k léčbě příznaků spojených s akutním hemoroidálním onemocněním (tj. uzlovité žilní rozšířeniny v oblasti konečníku), jako jsou bolest, krvácení a otok v oblasti konečníku.

Aktuální příbalový leták Flebazol

Napsat komentář