Gripamed příbalový leták

Gripamed

Gripamed sirup je kombinovaný homeopatický přípravek obsahující několik složek, mezi které patří Echinacea, Eupatorium perfoliatum, Aconitum napellus a Atropa bella-donna.

Echinacea je rostlina, která se tradičně používá jako podpora imunitního systému. Eupatorium perfoliatum je další bylina, která je někdy používána při příznacích nachlazení a chřipky. Aconitum napellus a Atropa bella-donna jsou rostliny, které se také používají v homeopatii při různých příznacích chřipky a nachlazení.

Je důležité zmínit, že homeopatické přípravky nejsou vědecky prokázané v jejich účinnosti a jejich mechanismus působení není zcela objasněn. Doporučuje se poradit s lékařem nebo kvalifikovaným homeopatem, pokud máte zájem o užívání homeopatických přípravků. Mějte na paměti, že tyto přípravky by neměly být používány jako náhrada za lékařskou péči nebo konvenční léky při vážných onemocněních.

Příbalový leták

Co je přípravek Gripamed a k čemu se používá

Gripamed je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě běžného nachlazení. Použití přípravku je odvozeno od homeopatického obrazu přípravku a patří mezi ně: běžné nachlazení s horečkou a záněty sliznice nosu a nosohltanu. Gripamed též může být užíván preventivně při zvýšeném riziku infekce.

Použití homeopatického léčivého přípravku při uvedených onemocněních je založeno výhradně na homeopatických zkušenostech. Při závažných formách uvedených onemocnění je zapotřebí léčba založená na klinických studiích.

Jestliže se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo jestliže se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Aktuální příbalový leták Gripamed sirup

Napsat komentář