Lacidofil příbalový leták

Lacidofil

Lacidofil je doplněk stravy obsahující kombinaci probiotických kmenů Lactobacillus helveticus a Lactobacillus rhamnosus. Tyto bakterie patří mezi přirozené mikroorganismy přítomné v lidském trávicím traktu, zejména v intestinální mikroflóře.

Lacidofil je určen k podpoře a obnově zdravé rovnováhy střevní mikroflóry. Probiotika obsažená v Lacidofilu přispívají k udržování zdravého trávicího systému a imunitního systému. Mohou také pomáhat při regulaci trávení, snižování nadýmání a zlepšování střevního komfortu.

Dávkování Lacidofilu a délka užívání se mohou lišit v závislosti na konkrétních potřebách a doporučeních lékaře nebo výrobce. Je důležité dodržovat pokyny uvedené na obalu produktu. Vedlejší účinky Lacidofilu jsou obvykle vzácné a mírné, přesto je vhodné se poradit s lékařem, zejména pokud máte závažné zdravotní problémy nebo užíváte další léky.

Před užíváním Lacidofilu je vždy dobré konzultovat s lékařem, zejména pokud máte závažné zdravotní stavy, jste těhotná nebo kojíte. Lékař vám může poskytnout přesnější informace a doporučení týkající se užívání tohoto doplňku stravy.

Příbalový leták

Co je přípravek Lacidofil a čemu se používá

LACIDOFIL je přípravek působící proti průjmu a podporující trávení. LACIDOFIL obsahuje mléčné bakterie (Lactobacillus), které jsou normálně přítomny ve střevech a jsou důležité pro normální průběh trávení, ochranu proti nežádoucím druhům střevních bakterií a tvorbu některých vitamínů skupiny B a jiných ochranných látek.

LACIDOFIL se používá k prevenci a léčbě stavů spojených s průjmem, jako je podráždění a zánět žaludeční a střevní sliznice. Tyto stavy mohou být důsledkem poruchy rovnováhy mikrobů normálně se vyskytujících ve střevech způsobené léčbou antibiotiky, ozařováním nebo protinádorovými léčivými přípravky, důsledkem poruchy funkce slinivky břišní nebo poruchy vstřebávání ve střevech.

Přípravek mohou užívat dospělí, dospívající i děti. Před podáním přípravku LACIDOFIL dětem mladším 3 let se poraďte s lékařem.

Aktuální příbalový leták Lacidofil

Napsat komentář