Ladiva příbalový leták

Ladiva

Ladiva je přípravek obsahující suchý extrakt z maliníkového listu (Rubus idaeus). Maliníkový list je tradičně využíván pro své blahodárné účinky na ženské reprodukční systém, zejména v oblasti menstruace a těhotenství.

Ladiva se často užívá jako doplněk stravy pro podporu ženského zdraví. Maliníkový list je známý pro své antispasmodické a tonizující vlastnosti, které mohou pomoci uvolnit svaly dělohy a zmírnit menstruační křeče. Taktéž se předpokládá, že maliníkový list může podporovat zdravé hormonální rovnováhy u žen.

Dávkování Ladivy a délka užívání se mohou lišit v závislosti na konkrétních potřebách a doporučeních výrobce. Je vždy důležité dodržovat pokyny uvedené na obalu produktu a konzultovat s lékařem před zahájením užívání. Vedlejší účinky Ladivy jsou obvykle vzácné, ale mohou zahrnovat zažívací potíže nebo alergické reakce.

Před užíváním Ladivy je vhodné konzultovat s lékařem, zejména pokud máte závažné zdravotní stavy, užíváte další léky nebo jste těhotná nebo kojíte. Lékař vám může poskytnout přesnější informace a doporučení týkající se užívání tohoto přípravku.

Příbalový leták

Co je přípravek Ladiva a k čemu se používá

Přípravek Ladiva obsahuje extrakt z maliníkového listu. Jedná se o tradiční rostlinný léčivý přípravek používaný k úlevě od mírných křečí spojených s menstruací u dospělých žen.

Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.

Aktuální příbalový leták Ladiva

Napsat komentář