Prostamol Uno příbalový leták

Prostamol Uno

Prostamol Uno je přípravek určený pro léčbu příznaků benigní hyperplazie prostaty (zvětšené prostaty). Hlavní účinnou látkou v Prostamolu Unu je extrakt ze plodů palmovníku sabalovitého (Serenoa repens), který obsahuje různé bioaktivní látky, jako jsou mastné kyseliny a steroly.

Prostamol Uno působí na prostatu a močový trakt tím, že zmírňuje zánět a otok, normalizuje činnost buněk prostaty a snižuje hladinu enzymu 5-alfa-reduktázy, který přeměňuje testosteron na dihydrotestosteron, hormon, který může způsobovat zvětšení prostaty.

Při užívání Prostamolu Uno byste měli dodržovat doporučenou dávkování a konzultovat s lékařem, zejména pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo užíváte jiné léky. Doba trvání léčby závisí na vašem individuálním stavu a pokynech lékaře.

Důležité je mít na paměti, že Prostamol Uno je doplňkový přípravek a neměl by nahrazovat odbornou lékařskou péči. Pokud máte příznaky zvětšené prostaty, je vhodné se poradit se svým lékařem, který vám může poskytnout správnou diagnózu a navrhnout nejvhodnější léčbu.

Příbalový leták

Co je přípravek Prostamol UNO a k čemu se používá

Přípravek Prostamol UNO je tradiční rostlinný léčivý přípravek. Obsahuje extrakt z plodů Serenoy (Serenoae extractum).

Přípravek Prostamol UNO se používá u dospělých mužů k úlevě od příznaků dolních močových cest v souvislosti s benigní hyperplazií prostaty (nezhoubným zbytněním prostaty), po vyloučení závažných příčin obtíží lékařem.

Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.

Aktuální příbalový leták Prostamol Uno

Napsat komentář