Sildenafil příbalový leták

Sildenafil

Sildenafil je léčivá látka používaná především k léčbě erektilní dysfunkce, což je problém s erekcí u mužů. Je také indikován pro léčbu plicní arteriální hypertenze, což je onemocnění charakterizované zvýšeným tlakem v plicních arteriích.

Sildenafil patří do skupiny léčiv nazývaných inhibitory fosfodiesterázy typu 5 (PDE5). Působí na cévní svaly a zlepšuje průtok krve do penisu, čímž pomáhá dosáhnout a udržet erekci. U pacientů s plicní arteriální hypertenzí působí rozšiřujícím účinkem na plicní cévy, čímž snižuje tlak v plicním oběhu.

Sildenafil by měl být užíván podle doporučení lékaře. Dávkování závisí na konkrétní indikaci, individuálních potřebách pacienta a dalších faktorech. Před zahájením užívání sildenafilu je důležité konzultovat s lékařem, zejména pokud máte nějaké zdravotní problémy, užíváte jiné léky nebo máte alergie.

Je také důležité mít na paměti, že sildenafil je předepsán lékařem a je určený pouze pro pacienty, u kterých byla diagnostikována příslušná onemocnění. Nedoporučuje se užívat sildenafil bez předchozího konzultace s lékařem.

Příbalový leták

Co je přípravek Sildenafil Mylan a k čemu se používá

Sildenafil Mylan patří do skupiny léků nazývaných inhibitory fosfodiesterázy typu 5 (PDE5). Působí tak, že napomáhá relaxaci krevních cév v penisu, což umožňuje přítok krve do penisu v okamžiku sexuálního vzrušení. Sildenafil Mylan Vám pomůže navodit erekci, pokud dojde k sexuálnímu dráždění.

Sildenafil Mylan se používá k léčbě dospělých mužů s erektilní dysfunkcí, která je někdy označovaná jako impotence. To je stav, kdy muž nemůže dosáhnout nebo udržet erekci penisu na úrovni nezbytné pro pohlavní styk.

Aktuální příbalový leták Sildenafil Mylan

Napsat komentář