Reparil Dragées příbalový leták

Reparil Dragées

Reparil Dragées je komerční název pro léčivý přípravek obsahující účinnou látku diethylammonium salicylát. Jedná se o nesteroidní protizánětlivé léčivo (NSAID) s analgetickými (protibolestivými), protizánětlivými a antipyretickými (snížení horečky) účinky.

Reparil Dragées se často používají k tlumení bolesti a zánětu při různých podmínkách, jako jsou revmatická onemocnění, artritida, zánět kloubů, svalů nebo šlach, bolest zad, bolest hlavy, záněty spojivek nebo bolest po operaci. Účinná látka salicylát diethylamonium snižuje produkci zánětlivých mediátorů v těle a tím tlumí bolest a zánět.

Reparil Dragées jsou tablety, které se užívají perorálně (ústy). Přesné dávkování a režim užívání by měly být stanoveny podle pokynů na obalu nebo na doporučení lékaře.

Je důležité si uvědomit, že Reparil Dragées jsou léčivý přípravek a měly by být používány podle pokynů lékaře nebo farmaceuta. Před užitím Reparil Dragées nebo jakéhokoli jiného léčiva je vhodné se poradit se svým lékařem nebo farmaceutem, zejména pokud máte zdravotní problémy nebo užíváte další léky.

Příbalový leták

Co je Reparil Dragées a k čemu se používá

Léčivý přípravek Reparil Dragées je určen k léčbě chronické žilní nedostatečnosti dolních končetin s projevy, jako jsou otok nohou, křečové žíly, pocit tíhy, bolest, únava, svědění, napětí a křeče v lýtkách.

Přípravek je určen k léčbě dospělých.

Escin, léčivá látka přípravku Reparil Dragées, zabraňuje hromadění vody v tkáni a vede ke zmírnění otoku tkáně. Oteklé nohy, křečové žíly, pocit tíhy, bolesti, únavy a napětí, které mohou být způsobeny místním otokem v důsledku hromadění vody v tkáni, stejně jako důsledek zánětlivých procesů, rychle ustupují.

Pokud se do 14 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Aktuální příbalový leták Reparil Dragées

Napsat komentář