Trachisan příbalový leták

Trachisan

Trachisan obsahuje jako jednu ze svých účinných látek lidokain hydrochlorid monohydrát. Lidokain je lokální anestetikum, které se používá k dočasnému zmírnění bolesti a nepohodlí v ústech a krku.

Lidokain hydrochlorid blokuje nervové signály, které přenášejí bolestové impulzy do mozku, čímž snižuje vnímání bolesti v místě aplikace. V případě Trachisanu je lidokain hydrochlorid přítomen ve formě pastilek, které se rozpouštějí v ústech a pomalu se sání.

Dávkování Trachisanu a délka léčby by měly být dodržovány podle pokynů lékaře nebo návodu k použití na obalu přípravku. Je důležité nepřekračovat doporučenou dávku a informovat lékaře nebo farmaceuta o jakýchkoli případných vedlejších účincích.

Před použitím Trachisanu je vhodné se poradit s lékařem nebo farmaceutem, zejména pokud máte zdravotní problémy, užíváte jiné léky nebo máte alergie na lidokain nebo jiná lokální anestetika. Měli by vám poskytnout podrobné informace o správném použití Trachisanu a případných vedlejších účincích spojených s tímto přípravkem.

Příbalový leták

Co je Trachisan 8 mg proti bolesti v krku a k čemu se používá

Pastilky patří do skupiny léčiv určených ke zmírnění bolesti v krku (lokální anestetika). Použití lokálních anestetik snižuje citlivost v krku.

Trachisan 8 mg proti bolesti v krku se používá ke krátkodobé lokální léčbě bolesti v krku u nehnisavých infekcí.

Aktuální příbalový leták Trachisan 8 mg proti bolesti v krku

Napsat komentář