Vitango příbalový leták

Vitango

Vitango (WS 1375) je komerční název pro extrakt z rozchodnice růžové. Extrakt WS 1375 je standardizovaný extrakt z rozchodnice růžové, který je obsažen v některých doplňcích stravy.

Extrakt WS 1375 je specifický extrakt rozchodnice růžové, který prošel výzkumem a testováním na jeho účinnost a bezpečnost. Je vyráběn s důrazem na standardizaci účinných látek obsažených v rozchodnici růžové, což zaručuje konzistentní a kvalitní produkt.

Vitango (WS 1375) je obvykle dostupný ve formě kapslí nebo tablet. Doporučené dávkování se může lišit v závislosti na konkrétním přípravku a na individuálních potřebách. Je vždy důležité dodržovat doporučení uvedená na obalu přípravku nebo se poradit se svým lékařem nebo farmaceutem ohledně správného dávkování.

Je třeba poznamenat, že jako jakýkoli doplněk stravy, Vitango (WS 1375) není určen jako náhrada za vyváženou stravu a zdravý životní styl. Pokud máte jakékoli zdravotní problémy nebo otázky ohledně užívání Vitanga (WS 1375), je nejlepší se poradit se svým lékařem nebo farmaceutem.

Příbalový leták

Co je Vitango a k čemu se používá

Tradiční rostlinný léčivý přípravek, který se používá k přechodné úlevě od příznaků stresu, jako je např. únava, pocity slabosti a vyčerpání.

Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.

Pokud se po 14 dnech nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Aktuální příbalový leták Vitango

Napsat komentář