Galverde příbalový leták

Galverde

Galverde je obchodní název léčivého přípravku obsahujícího účinnou látku benzydamin-hydrochlorid. Benzydamin je látka s protizánětlivými a lokálně anestetickými účinky, která se často používá k léčbě zánětlivých stavů v ústní dutině a hrdle.

Galverde je především určen k léčbě podráždění sliznice ústní dutiny, včetně bolesti v krku, zánětu dásní nebo aftózních vředů. Benzydamin-hydrochlorid působí tím, že snižuje zánět a otoky v místě aplikace a také zmírňuje bolest.

Galverde je obvykle dostupný ve formě pastilek, spreje nebo roztoku, který se aplikuje na postiženou oblast ústní dutiny. Doporučené dávkování a frekvence aplikace se řídí pokyny lékaře nebo pokyny uvedenými v příbalovém letáku.

Je důležité dodržovat pokyny a doporučení lékaře nebo farmaceuta ohledně dávkování a užívání Galverde. Mohou se vyskytnout nežádoucí účinky, jako je přechodné pálení, brnění nebo změna chuti. Pokud se tyto příznaky objeví nebo zhorší, je vhodné se poradit s lékařem.

Vždy je nejlepší konzultovat s lékařem nebo farmaceutem před použitím léků, abyste získali správné informace o jejich používání, dávkování a možných vedlejších účincích.

Příbalový leták

Co je přípravek Galverde a k čemu se používá

Přípravek Galverde obsahuje léčivou látku benzydamin-hydrochlorid, která má protizánětlivé a bolest tlumící účinky.

Přípravek Galverde je určen ke zmírnění bolesti a podráždění v dutině ústní a hrdle (bolest, zarudnutí, otok).

Přípravek je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let.

Aktuální příbalový leták Galverde

Napsat komentář