Octenidine Klosterfrau příbalový leták

Octenidine Klosterfrau

Octenidine Klosterfrau obsahuje účinnou látku octenidin dihydrochlorid, který patří mezi antiseptika. Je používán k dezinfekci kůže před chirurgickými zákroky, ošetření ran, a jako součást hygienických postupů v různých oblastech, včetně stomatologie a dermatologie. Octenidin dihydrochlorid působí proti různým mikroorganismům, včetně bakterií, plísní a některých virů.

Použití Octenidine Klosterfrau by mělo být prováděno podle pokynů lékaře nebo doporučení na obalu. Pokud máte konkrétní dotazy týkající se použití tohoto produktu, doporučuji se poradit s lékařem nebo farmaceutem, kteří vám mohou poskytnout podrobnější informace a přesné pokyny.

Příbalový leták

Co je přípravek Octenidine Klosterfrau a k čemu se používá

Přípravek Octenidine Klosterfrau obsahuje léčivou látku oktenidin-dihydrochlorid. Je to antiseptikum (dezinfekční látka), které je účinné proti patogenům prostřednictvím narušení jejich buněčné funkce. Přípravek Octenidine Klosterfrau se užívá ke krátkodobé podpůrné léčbě zánětu sliznice dutiny ústní a hrdla s typickými příznaky zahrnujícími bolest, zarudnutí a otok.

Přípravek Octenidine Klosterfrau je určen pro dospělé a dospívající od 12 let.

Pokud se do 4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Aktuální příbalový leták Octenidine Klosterfrau

Napsat komentář