Trittico příbalový leták

Trittico

Trittico je obchodní název pro léčivou látku trazodon. Jedná se o antidepresivum, které působí na regulaci některých neurotransmiterů v mozku, zejména serotoninu. Trittico je předepisován především k léčbě deprese, ale může se také používat k léčbě úzkosti a nespavosti.

Trittico pomáhá zvyšovat hladinu serotoninu v mozku, což může pozitivně ovlivnit náladu a snížit pocit úzkosti. Také má sedativní účinky, které mohou pomoci při nespavosti.

Je důležité podotknout, že Trittico by měl být užíván pouze pod lékařským dohledem a na předpis. Dávkování a délka léčby budou záviset na konkrétních potřebách pacienta a jejich zdravotním stavu. Vedlejší účinky Trittica mohou zahrnovat ospalost, sucho v ústech, závratě, nevolnost a změny chuti k jídlu.

Příbalový leták

Co je přípravek Trittico AC a k čemu se používá

Přípravek Trittico AC obsahuje jako léčivou látku trazodon-hydrochlorid. Přípravek Trittico AC patří mezi antidepresiva s výrazným působením proti úzkosti, pocitům napětí, neklidu, poruchám spánku a sexuálních funkcí. Přípravek je vhodný i pro starší pacienty.

Léková forma s řízeným uvolňováním umožňuje udržování rovnoměrné hladiny léčivé látky v krvi a
dávkování jednou denně.

Tablety lze rozdělit na 3 části, což umožní pozvolné nastavení optimální individuální léčebné dávky.

Neexistují žádné důkazy, že by byl trazodon návykový. Léčivý přípravek je určen k léčbě dospělých pacientů.

Aktuální příbalový leták Triticco

2 komentáře u „Trittico příbalový leták“

  1. Dobrý den, když se léčím injekčně s glaukomem v oku, / injekce jednou týdně/ , mohu brát TRITTICO na to, abych spala??? Děkuji Irena

Napsat komentář