Camilia příbalový leták

Camilia

Camilia je homeopatický přípravek, který se používá pro symptomatickou léčbu bolesti při prořezávání zubů u dětí. Obsahuje několik homeopatických složek, včetně Chamomilla (heřmánek) a několika dalších bylinných extraktů.

Podle homeopatické léčebné filozofie se přípravek Camilia používá k potlačení bolesti, podráždění a dalších nepříjemných příznaků, které mohou souviset s prořezáváním zubů u dětí. Přesný mechanismus účinku homeopatických přípravků však není plně objasněn a je často kontroverzní.

Je důležité si uvědomit, že homeopatické přípravky jako Camilia nejsou vědecky podložené a jejich účinnost není potvrzena v klinických studiích. Pokud máte obavy o zdraví svého dítěte nebo hledáte léčebnou možnost pro prořezávání zubů, je vhodné konzultovat s lékařem nebo pediatrem. Můžou vám poskytnout přesnější informace a doporučit vhodné metody a přípravky pro úlevu od bolesti spojené s prořezáváním zubů u dětí.

Příbalový leták

Co je přípravek Camilia a k čemu se používá

CAMILIA je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii ke zmírnění potíží spojených s růstem zubů u kojenců a batolat, jako jsou např. bolesti při prořezávání zubů, podrážděnost, červené tváře a průjem.

Pokud se vaše dítě do 3 dnů nebude cítit lépe nebo pokud se mu přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Aktuální příbalový leták Camilia

Napsat komentář