Drosetux Neo sirup příbalový leták

Drosetux Neo sirup

Drosetux Neo je homeopatický léčivý přípravek, který se používá k úlevě při suchém dráždivém kašli. Obsahuje kombinaci různých homeopatických složek, které mají za cíl tlumit kašel a zmírňovat podráždění dýchacích cest.

Homeopatické přípravky se řídí principy homeopatie, která vychází z předpokladu, že podobné se léčí podobným. To znamená, že podle homeopatického přístupu by drogy, které u zdravého jedince způsobují příznaky podobné těm, které chce pacient zmírnit, mohly pomoci při léčbě.

Drosetux Neo je k dispozici ve formě sirupu a je určen pro perorální užití. Je důležité dodržovat přesné pokyny ohledně dávkování a užívání uvedené na příbalovém letáku nebo doporučené lékařem. Před užitím tohoto nebo jakéhokoli jiného homeopatického přípravku je vždy vhodné se poradit s lékařem nebo farmaceutem, zejména pokud máte závažný kašel nebo jiné zdravotní problémy.

Příbalový leták

Co je přípravek Drosetux Neo a k čemu se používá

DROSETUX NEO je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě suchého kašle, dráždivého kašle nebo jiných forem neproduktivního kašle.

Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Aktuální příbalový leták Drosetux Neo sirup

Napsat komentář