Angin-Heel S příbalový leták

Angin-Heel S

Angin-Heel S je homeopatický léčivý přípravek, který se používá k léčbě zánětu mandlí (angíny) a bolesti v krku. Je dostupný ve formě tablet nebo roztoku.

Angin-Heel S obsahuje kombinaci různých homeopatických léčivých látek, které mají údajně léčebný účinek na symptomy angíny. Některé z těchto složek mohou například působit protizánětlivě, zmírňovat bolest nebo podporovat hojení.

Je důležité si uvědomit, že homeopatické přípravky pracují na principu “podobného léčí podobnému”. To znamená, že se používají velmi ředěné dávky přírodních látek, které by v normálních dávkách způsobily příznaky podobné těm, které se snaží léčit. Homeopatie je však kontroverzní oblastí a účinnost homeopatických přípravků nebyla prokázána vědeckými studiemi.

Před použitím Angin-Heel S nebo jiného homeopatického přípravku je vhodné konzultovat s lékařem nebo farmaceutem. Měli byste také brát v úvahu, že homeopatické přípravky nemusí být vhodné pro každého a nemají nahrazovat konvenční lékařskou péči při vážných zdravotních problémech.

Příbalový leták

Co je přípravek Angin-Heel S a k čemu se používá

Kombinovaný přípravek Angin-Heel S je homeopatická specialita. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Homeopatický přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte dle rady odborníka na homeopatii.

Aktuální příbalový leták Angin-Heel S

  • Angin-Heel S, tablety (Hydrargyri cyanidum D8 30,0 mg, Phytolacca decandra D4 30,0 mg, Apis mellifica D4, 30,0 mg, Arnica montana D4 30,0 mg; Calcii sulfidum D6 60,0 mg, Solanum dulcamara D4 60,0 mg, Belladonna D4 60,0 mg): https://prehledy.sukl.cz/prehledy/v1/dokumenty/22884

Napsat komentář